Ceník

!! Pravidelní klienti ( od druhého společného focení) mají slevu 25% z níže uvedených cen !!

MINI focení

- děti, rodina, dospělí, páry

- exteriér, interiér, u vás doma

- 5 upravených fotek dle vlastního výběru, digitálně i v kvalitním tisku

750 Kč

KLASICKÉ focení

- děti, rodina, dospělí, páry, psi, kočky, morčata...

- exteriér, interiér, u vás doma

- 10 upravených fotek dle vlastního výběru, digitálně i v kvalitním tisku!

1 350 Kč

FINEART a FANTASY - v přípravě

- 45 minut focení, 3 upravené fotky dle vzájemné dohody

-  lokace dle domluvy a vybraného tématu


 Kč

Narozeniny zvířecích mazlíčků

 - V interiéru, klidně i u vás doma, nebo venku

 - balonky, výzdoba, psí dort nebo kost, či hračka v ceně

 - 8 upravených fotografií v digitální podobě, 5 vytištěných v kvalitním tisku

1 500 Kč

Ostatní focení dohodou:

 Ráda fotím i třeba auta, koncerty, sem tam svatbu. Jsem ochotna k jakékoliv diskuzi, cenu bychom pak domlouvali individuálně dle náročnosti.

1 Kč

Průběh focení

Co ode mne můžete čekat?

Koukněte do galerie :) Snažím se zachytit emoce, vztah mezi lidmi, radost, vzpomínku. Pokud se nejedná o stylizované focení, zejména portréty, snažím se do "děje" focení vstupovat co nejméně.

Fotky  budou upravené, popřípadě lehce retušované, ale nerada činím vzpomínky jinými, než jsem ve skutečnosti viděla. Takže lehká úprava fotografie je dnes samozřejmostí, ale prsa na každé fotce o dvě čísla zvětšovat nebudu. :) Vyjímkou je zase tématické focení, kde se větší úpravy předpokládají a vyžadují.

Budu se snažit vám fotografie ukázat nafocené přímo na místě, abychom si hned ujasnili, jak to bude vypadat. Předem hlásím, že nefotím zabalené novorozence do larvy, nemám s tím zkušenost. Ve stylu lifestyle je ráda vyfotím :)

Kde budeme fotit?

Můžeme fotit v pronajatých prostorách kousek od centra Plzně, s výbornou dostupností, nebo se můžeme se sejít na nějakém vašem, nebo mém, oblíbeném místě a fotit venku. Klidně se i můžeme domluvit na focení u vás doma, když si užíváte jako rodina jeden druhého, nebo třeba pečete vánoční cukroví.

Kdy budeme fotit?

V interiéru v čase od 8:00 do 18:00, za každého počasí. Venku, co si budeme povídat, letní pravé poledne na louce, není úplně nejvhodnější. Bude Vám slušet východ, nebo západ slunce, i nějaký pěkný stinný plac na louce u parku, lesa. Zajímavé fotografie vznikají i v mlze, dešti.

Koho budeme fotit?

Ráda fotím děti, páry, rodiny i sólo portréty. Miluju zvířata, takže mi před objektivem nevadí ani pes, kočka, nebo třeba morče 🐶🐱 🐭

Co s sebou? Co na sebe?

Na klasické focení na sebe, prosím, co nejméně vzorované a křiklavé barvy. Čím jednodušší oblečení, tím lépe. Nejlépe když se zkusíte spolu sladit. Prosím, choďte už v oblečení na focení. U kostýmového focení, jiného tématického focení, fineart a fantasy, tam se předpokládá převlečení rovnou na místě.

Kdy platit, kdy dostanete fotky?

MINI focení a klasické, zpracování do týdne. Ostatní do 14 dní. Po realizovaném focení bude vystavena faktura, popřípadě příjmový doklad. Po zaplacení budou zaslány náhledy k výběru. U výběru fineart a fantasy, požaduji nevratnou zálohu 50% z ceny focení. V případě realizace bude započtena oproti ceně focení.

Neupravené fotografie neposkytuji!

§ Trocha legislativy §

Dle autorského zákona č.121/2000 Sb. jsou všechny mnou, jakožto autorem, vyfocené fotografie předmětem autorského práva a mým majetkem. Fotografie není možné dál přeprodávat, nebo veřejně propagovat (nad rámec osobní prezentace), bez mého souhlasu. NEUPRAVENÉ náhledy není možné jakýmkoliv způsobem kopírovat, stahovat a kdekoliv prezentovat.

Vytvořte si webové stránky zdarma!